ÇİĞLİ KUMTEL SERVİSİ

Çiğli Kumtel Servisi 0 532 261 01 05

Çiğli Kumtel Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Kumtel Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Çiğli her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Çiğli Kumtel Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Çiğli Kumtel Servisi Telefonu: 0 532 261 01 05
✅ Çiğli Kumtel Televizyon Servisi ✅ Çiğli Kumtel Klima Servisi
✅ Çiğli Kumtel Beyaz Eşya Servisi ✅ Çiğli Kumtel Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Kumtel markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Çiğli Kumtel Servisi İzmir ili Çiğli İlçesinde Kumtel Klima Servisi, Kumtel Televizyon Servisi, Kumtel Beyaz Eşya Servisi ve Kumtel Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Çiğli bölgesinde Kumtel Servisi ihtiyacınız olması durumunda Çiğli Kumtel Servisi İletişim numarası 0 532 261 01 05 dür. Bizlere ulaşarak Kumtel Servis talebinde bulunabilirsiniz.