BUCA KUMTEL SERVİSİ

Buca Kumtel Servisi 0 532 261 01 05

Buca Kumtel Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Kumtel Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Buca her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Buca Kumtel Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Buca Kumtel Servisi Telefonu: 0 532 261 01 05
✅ Buca Kumtel Televizyon Servisi ✅ Buca Kumtel Klima Servisi
✅ Buca Kumtel Beyaz Eşya Servisi ✅ Buca Kumtel Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Kumtel markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Buca Kumtel Servisi İzmir ili Buca İlçesinde Kumtel Klima Servisi, Kumtel Televizyon Servisi, Kumtel Beyaz Eşya Servisi ve Kumtel Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Buca bölgesinde Kumtel Servisi ihtiyacınız olması durumunda Buca Kumtel Servisi İletişim numarası 0 532 261 01 05 dür. Bizlere ulaşarak Kumtel Servis talebinde bulunabilirsiniz.