BORNOVA KUMTEL SERVİSİ

Bornova Kumtel Servisi 0 532 261 01 05

Bornova Kumtel Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Kumtel Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Kumtel Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Kumtel Servisi Telefonu: 0 532 261 01 05
✅ Bornova Kumtel Televizyon Servisi ✅ Bornova Kumtel Klima Servisi
✅ Bornova Kumtel Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Kumtel Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Kumtel markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Kumtel Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Kumtel Klima Servisi, Kumtel Televizyon Servisi, Kumtel Beyaz Eşya Servisi ve Kumtel Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Kumtel Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Kumtel Servisi İletişim numarası 0 532 261 01 05 dür. Bizlere ulaşarak Kumtel Servis talebinde bulunabilirsiniz.