ÇEŞME KUMTEL SERVİSİ

Çeşme Kumtel Servisi 0541 428 7828

Çeşme Kumtel Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Kumtel Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Çeşme her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Çeşme Kumtel Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Çeşme Kumtel Servisi Telefonu: 0541 428 7828
✅ Çeşme Kumtel Televizyon Servisi ✅ Çeşme Kumtel Klima Servisi
✅ Çeşme Kumtel Beyaz Eşya Servisi ✅ Çeşme Kumtel Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Kumtel markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Çeşme Kumtel Servisi İzmir ili Çeşme İlçesinde Kumtel Klima Servisi, Kumtel Televizyon Servisi, Kumtel Beyaz Eşya Servisi ve Kumtel Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Çeşme bölgesinde Kumtel Servisi ihtiyacınız olması durumunda Çeşme Kumtel Servisi İletişim numarası 0541 428 7828 dür. Bizlere ulaşarak Kumtel Servis talebinde bulunabilirsiniz.