BALÇOVA KUMTEL SERVİSİ

Balçova Kumtel Servisi 0541 428 7828

Balçova Kumtel Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Kumtel Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Balçova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Balçova Kumtel Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Balçova Kumtel Servisi Telefonu: 0541 428 7828
✅ Balçova Kumtel Televizyon Servisi ✅ Balçova Kumtel Klima Servisi
✅ Balçova Kumtel Beyaz Eşya Servisi ✅ Balçova Kumtel Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Kumtel markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Balçova Kumtel Servisi İzmir ili Balçova İlçesinde Kumtel Klima Servisi, Kumtel Televizyon Servisi, Kumtel Beyaz Eşya Servisi ve Kumtel Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Balçova bölgesinde Kumtel Servisi ihtiyacınız olması durumunda Balçova Kumtel Servisi İletişim numarası 0541 428 7828 dür. Bizlere ulaşarak Kumtel Servis talebinde bulunabilirsiniz.