ALİAĞA KUMTEL SERVİSİ

Aliağa Kumtel Servisi 0 532 261 01 05

Aliağa Kumtel Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Kumtel Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Aliağa her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Aliağa Kumtel Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Aliağa Kumtel Servisi Telefonu: 0 532 261 01 05
✅ Aliağa Kumtel Televizyon Servisi ✅ Aliağa Kumtel Klima Servisi
✅ Aliağa Kumtel Beyaz Eşya Servisi ✅ Aliağa Kumtel Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Kumtel markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Aliağa Kumtel Servisi İzmir ili Aliağa İlçesinde Kumtel Klima Servisi, Kumtel Televizyon Servisi, Kumtel Beyaz Eşya Servisi ve Kumtel Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Aliağa bölgesinde Kumtel Servisi ihtiyacınız olması durumunda Aliağa Kumtel Servisi İletişim numarası 0 532 261 01 05 dür. Bizlere ulaşarak Kumtel Servis talebinde bulunabilirsiniz.